STRIORT

Çatlak Onarımı

STRIORT ÇATLAK TEDAVİSİ


Kadınlarda yaygın olarak görülen çatlak sorunu, tedavi konusunda da oldukça zorlu bir sürece tabiydi. Özellikle belirli dönemlerde (hamilelik) görülmesi muhtemel bir sorundu. Mesela bacak, kol, karın, göğüs gibi bölümlerde sıkça çatlak oluşmaktadır. Çatlak sorunu sadece kadınlar da görülen bir sorun olmaktan çıkmış erkeklerde de görülmeye başlanmış. Mesela gelişim çağında veya çok ağır kaldırmaya bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Çatlak, vücudun çeşitli bölümlerinde oluşarak hem estetik görünüşe hem de sağlık konusunda olumsuz etkilere sebep olmaktadır. Çatlağın oluşumu deri yüzeyinin altında yer alan liflerin yıpranmasıdır ve yıpranan lifler vücut tarafından tekrar onarılamaz yani yıpranma kalıcıdır. Yeni yöntemler, yeni metotların geliştirilmesi ile çatlak sorunu ortadan tamamen kaldırılmıştır. Striort çatlak tedavisi, çatlağın oluştuğu yüzeylere en etkili dokunuştur. 
 

Elazığ gibi gelişmiş şehirlerde kadınlar hem ev işlerinde hem de iş hayatında aktif rol almaktadır. Kadınların böylesine yorucu ve yıpratıcı etkilere maruz kalması ciltlerinin çeşitli sebepler ile beraber yıpranmasına neden olmaktadır. Özellikle de çatlakların oluşumu estetik görüntünün bozulmasına neden olması çoğu kadının büyük sorunu olmuştur. Çeşitli kremler, makyaj hileleri ile yok edilmeye çalışılsa da kalıcı çözüm olmamıştır. Teknolojinin hızına yetişemediğimiz şu günlerde çatlak gibi cilt sorunu içinde tıbben ilerlemede yardımcı olmuştur. Teknolojik yenilikler, cihazlar, yöntemler güzellik sektörünü de etkisi altına almıştır. Ülkemizin sadece büyük şehirlerinde gelişmeye başlayan Striort çatlak tedavisi pek çok kişiye umut olmaktadır. Bu şehirler arasında yenilikler şehri olarak Elazığ'da listenin üst sırasında yer almaktadır. 

Geçmişten günümüze kadar çatlağın tedavisi için geliştirilmiş pek çok yöntem bulunmaktadır. Ne yazık ki hiçbir yöntem kesin çözüm olmamıştır. Genellikle deri yüzeyine basit işlemler uygulanmış, kısa bir süre etkili olduktan sonra etkisini yitirmiştir. Striort çatlak tedavisi yani son teknolojik yöntem artık Elazığ'da Serpil Karahan güzellik salonunda.

Striort çatlak tedavisi, diğer yöntemlerin aksine kısa sürede iyileşme sağlanarak günlük işlere kalındığı yerden devam edilebilir. Yapılan bilimsel araştırmalar iyileşme süresini 3 ile 6 gün gibi sürelerde değiştiği belirlenmiştir. Bu süreçte, çatlağın oluşum sebebi veya cilt yapısı gibi faktörler etkili olmaktadır. 

Striort çatlak tedavisi için hastane kalitesinde çok hijyenik, tam teçhizatlı, bilgili ve yetenekli ekibe sahip güzellik salonları hizmet sunmaya başlamıştır. Serpil Karahan güzellik salonunda yaptıracağınız son teknolojik yöntem olan yani Striort çatlak tedavisi ile işlem esnasında herhangi bir ağrı veya yan etki hissedilmemektedir. Deri yüzeyinde kanama, iz, vb. gibi şeyler. Striort çatlak tedavisi için bir seans için genellikle 160 dakika yeterli olmaktadır. Ayrıca iki seans aralığı 3 hafta olabilir (kişiden kişiye değişebilir). 

Serpil Karahan güzellik salonunda yaptıracağınız bu önemli işlem profesyonel personel tarafından yapılmaktadır. Striort çatlak tedavisi için uzman estetisyen ve güzellik uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda bu işlemi bir cerrahi müdahale değildir. Herhangi bir neşter vb. kesici alet olmadan gerçekleştirilmektedir. Kısacası gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. 

Serpil Karahan güzellik salonunda Striort çatlak tedavisi işlemi için cilt, çeşitli aşamalardan geçirilerek hazır hale getirilir. Yani çatlak oluşan yüzeyin altındaki kan dolaşımı harekete geçirilir. Ardından Striot çatlak tedavisi ile çatlağın sebep olduğu izler, lekeler giderilir. Yani cilt yeniden onarılır. Elazığ'da yaşayanlar Serpil Karahan güzellik salonuna gelerek bu mucizevi yöntemi mutlaka denemelisiniz.

Striort çatlak tedavisi, vücudun herhangi bir bölgesinde oluşan çatlak için uygulanabilir. Yani hassas deri yüzeyi de bu işleme dahildir. Çatlağın ne kadar süredir deri yüzeyinde var olduğu işlemin etkisini artırır veya azaltır. Yani deride çatlaklar henüz çok yeni ise işlemden yüzde yüz gibi kesin çözüm elde edilebilir. Herhangi bir zarar veya yan etkisi bulunmadığını bir kez daha belirtelim. Ayrıca yeni çatlaklar oluşur mu? Diye merak edenler için de net bir cevap verelim; Striot çatlak tedavisi sadece çatlak oluşan yüzeye uygulanıp iyileştirmeye yönelik bir işlemdir. Dolayısı ile bu işlem yeni çatlakların oluşmasına yol açmaz. Serpil Karahan Güzellik Salonunda tercih edeceğiniz seans süresi ve seans boşluğu için profesyonel ekip ile iletişime geçmeniz gerekir. Dolayısı ile işlem süresinin uzunluğu, cilt tipi, seans boşluğu gibi konuları kapsayan kişiye özgü bir tedavi prosesi oluşturulur. Böylece tedavinin etkili ve verimli olması için bu prosese bağlı kalınır. 

Striort çatlak tedavisinin ardından işlem uygulanan yüzeyi korumak gerekir. Uzmanlar tarafından büyük titizlik ile yapılan tedaviden sonra kişinin de deri yüzeyini koruması gerekir. Böylece iyileşmeyi geciktirici herhangi bir sebep kalmamış olur. Deriye baskı yapılmamalıdır. Doğrudan güneş ışınlarının zararlı etkisine bırakılmamalıdır. Uzmanların önereceği koruyucular ile deri yüzeyini çok sıcak veya çok soğuk gibi sıcaklıklardan koruyup zararlı ışınlardan koruyabilirsiniz. 

Striort çatlak tedavisi, derinin sarkması gibi sebeplerden dolayı da oluşabilir. Kişinin kilosu bu duruma sebeptir. Dolayısı ile cildi sıkılaştırmak için akla gelen ilk yöntem spordur. Ancak spor için ayıracak zamanınız yoksa spora alternatif olarak cildi sıkılaştırmak veya deri yüzeyinde sarkmalara bağlı çatlak oluşumu gibi sebepler için Serpil Karahan Güzellik Salonuna davet ediyoruz.

Striort çatlak tedavisi ile en verimli dokunuşu henüz tanımayanlar veya bilgisi olmayanlar için hazırladığımız bu yazı rehber olacaktır. Kesin çözüm olan Striort çatlak tedavisiSerpil Karahan güzellik salonunda çeşitli fırsatlar ile müşterilere hizmet sunulmaktadır yani fiyat konusunda kafanızda soru işaretleri oluştuysa net bir fiyat vermek söz konusu olmamaktadır. Çünkü çatlağın oluştuğu alan, vücudun hangi bölümünde yer aldığı, hangi sebeplerden dolayı oluştuğunun analizinin yapılması, toplam kaç seans olacağı gibi konular fiyatı şekillendiren noktalardır. Ayrıca Serpil Karahan güzellik salonunda paket seans gibi fırsatlar sayesinde fiyatlar oldukça makuldür. 

 

Çatlak Tedavisi

Striort metodu ile çatlak çizgilerinizin üzerinde tek tek çalışarak orada ki collagen bağ dokunun güçlendirilmesini sağlıyoruz. İşlem, yapılan bölgede çatlakları onardığı gibi sıkılaşma da sağlar. Onarımı yapılan çatlaklarda yüzde 30 ila yüzde 80 aralığında silinme gözlemlenir. Bu da kişinin deri yapısı ve iyileşme süreciyle bağlantılıdır. Seans aralıkları 21 günde bir olup, uygulama 2- 2.5 saat sürmektedir. İşlem sonrasında günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz. İşlemden sonra cildinizde herhangi bir kabuk, yara vb. şeyler olmaz. Herhangi bir leke kalmaz.

Sonuçları Nasıl?

İlk seansda % 80'e kadar iyileşme sağlıyoruz.

Acı ve Ağrı Oluşur Mu?

Bazı bölgeler neredeyse ağrısızdır ve bazıları ise sadece bir miktar sızlama hissi yaratır.

Seans Sayısı Nedir?

Minimum 1, maksimum 3 seans uygulama yapmaktayız.